Konferencje i szkolenia

Magenta Secure Industry 4.0, 4.02.2019

Konferencja na temat podejścia do cyberbezpieczeństwa we współczesnym przemyśle w obszarach IT oraz OT a także wyzwaniach, jakie niesie ze sobą ich integracja.

Wykład Seqred: “… ale o co SOChodzi?” – czym jest obecnie i może być w przyszłości SOC?

W trakcie prezentacji przedstawimy proces tworzenia SOC-a z uwzględnieniem definicji wymagań, wyzwań i wyboru modelu działania, poparty praktycznymi przykładami. Odpowiemy na pytanie, czy każdy SOC jest taki sam oraz podkreślimy, na co zwrócić uwagę i z jakimi problemami należy się zmierzyć, aby stworzyć sprawnie działający SOC, dostosowany do potrzeb organizacji.

InfraSEC Forum, 5.02.2019

Wykład Seqred: Jak bezpiecznie kupować bezpieczne OT?

Język i pojęcia dotyczące cyberbezpieczeństwa, powszechnie wykorzystywane w świecie IT nie zawsze są zrozumiałe dla specjalistów pracujących na co dzień z systemami i urządzeniami infrastruktury krytycznej i automatyki przemysłowej. Podczas prezentacji omówione zostaną dobre praktyki w zakresie cyberbezpieczeństwa, które mogą zostać zastosowane na etapie procesu zakupowego rozwiązań automatyki przemysłowej (ICS), ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kompletności wymagań cyberbezpieczeństwa oraz jednoznaczności stosowanej terminologii. W trakcie prezentacji przedstawione zostaną praktyczne przykłady oraz dokumenty referencyjne.

Szkolenie organizowane przez ISSA Polska, 19.02.2020

Identyfikacja podatności i analiza wersji firmware rozwiązań ICS

Szczegółowy program już wkrótce