Informacje prasowe

Dołącz do nas:

2020.08.19

Założenie #CyberMadeinPoland

Z przyjemnością informujemy, że SEQRED dołączył do grona założycieli #CyberMadeInPoland – grupy zrzeszającej polską branżę cyberbezpieczeństwa.

2020.03.06

Partnerstwo z Nozomi Networks

Nozomi Networks – światowy lider usług bezpieczeństwa OT i IoT oraz Seqred, z przyjemnością informują o nawiązanej współpracy w zakresie cyberbezpieczeństwa przemysłowego.

2020.02.17

Partnerstwo z Honeywell

Z przyjemnością informujemy, że Seqred został partnerem firmy Honeywell. Dzięki nawiązanej współpracy nasza oferta zostanie rozszerzona o rozwiązania cyberbezpieczeństwa przemysłowego, takie jak: Honeywell Forge i
SMX – Secure Media Exchange.

2019.10.23

Dariusz Fabiszewski strategicznym doradcą Seqred

Z przyjemnością informujemy, że od 4 listopada Dariusz Fabiszewski obejmie funkcję strategicznego doradcy Zarządu SEQRED S.A. Będzie odpowiedzialny za strategiczne wsparcie rozwoju biznesu i ekspansji na nowe rynki.

2019.07.10

Pierwszy rok działalności Seqred za nami!

To był okres wytężonej pracy, ale również okres przełomowy – skompletowaliśmy zespół specjalistów z różnych dziedzin cyberbezpieczeństwa oraz zbudowaliśmy niezbędną do prac infrastrukturę.

2019.06.14

Bug Bounty dla Seqred

14 czerwca br. Seqred otrzymał potwierdzenie otrzymania nagrody (bug bounty) za zgłoszenie podatności w firmware jednego z dużych producentów urządzeń sieciowych.