Dołącz do zespołu Seqred!

Obecnie szukamy osób na stanowiska:
Security researcher
Penetration tester

Dołącz do zespołu Seqred!

Obecnie szukamy osób na stanowiska:
Security researcher
Penetration tester

SEQRED to firma świadcząca zaawansowane usługi i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo naszym klientom. Specjalizujemy się w ocenie bezpieczeństwa aplikacji oraz infrastruktury, identyfikacji i eliminacji zagrożeń, wdrożeniu zabezpieczeń oraz reagowaniu na incydenty z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Dlaczego warto pracować w Seqred?

Rozwój zawodowy
praca w Seqred zapewnia udział w ciekawych projektach dla dużych polskich i zagranicznych firm, dzięki którym będziesz mógł zdobywać nowe kompetencje i doświadczenia.

Dostęp do nowoczesnych technologii
dzięki projektom dla branż m.in. takich jak: finansowa, energetyczna, czy chemiczna masz możliwość poznawania zaawansowanych systemów i technologii.

Bogaty program szkoleń
ścieżka szkoleń dostosowana do indywidualnych potrzeb i wybranej ścieżki kariery, możliwość uczestniczenia w globalnych programach szkoleniowych, w tym organizowanych przez SANS.

Specjalizacja w wybranej dziedzinie
w Seqred możesz rozwijać swoje pasje związane z różnymi dziedzinami, np. bezpieczeństwem inteligentnych budynków, systemów AMI, czy sterowników przemysłowych.

Praca w zespołach projektowych
to możliwość poszerzania wiedzy i kompetencji o różne dziedziny związane z cyberbezpieczeństwem.

Budowanie marki osobistej
w Seqred cenimy dzielenie się wiedzą – możesz pisać teksty na bloga, prowadzić webinary lub prezentacje na konferencjach. Występujemy na Security PWNing, Black Hat, InfraSEC Forum i innych konferencjach branżowych.

Konkurencyjne wynagrodzenie i różne modele współpracy
wybranym kandydatom oferujemy stałą współpracę lub udział w wybranych projektach.

Elastyczne warunki pracy
oferujemy tryb pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb – elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej lub w wygodnym biurze z dużym ogrodem.

Sport to zdrowie
zachęcamy do udziału w Runmageddonach, w których możesz nas reprezentować w koszulce superbohatera Seqred.

Security researcher / Penetration tester

Security researcher / Penetration tester

Na ww. stanowiska szukamy osób ze zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym – zarówno osoby na początku kariery związanej z cyberbezpieczeństwem, jak i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

 • dobrą znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym,
 • dobrą znajomość metodyk, narzędzi oraz technik przeprowadzania testów penetracyjnych,
 • umiejętność oraz doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami do identyfikacji luk bezpieczeństwa takimi jak fuzzery, narzędzia do podsłuchiwania i analizy ruchu, narzędzia do analizy dynamicznej oraz statycznej, skanery podatności,
 • umiejętność w zakresie wykorzystania wykrytych podatności,
 • doświadczenie w zakresie realizacji testów penetracyjnych, w co najmniej jednym z obszarów: aplikacje webowe, aplikacje mobilne, infrastruktura, sieci, hardware,
 • znajomość zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji, infrastruktury IT i/lub OT.

Dodatkowymi atutami będą:

 • certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, takie jak CEH, OSCP, OSCE, GXPN,
 • doświadczenie oraz umiejętności w zakresie przeprowadzania inżynierii wstecznej,
 • znajomość aspektów bezpieczeństwa infrastruktury OT (Operational Technology) / IoT (Internet of Things), w obszarze analizy bezpieczeństwa urządzeń, komunikacji OT oraz systemów,
 • doświadczenie w uczestniczeniu w zawodach typu CTF,
 • doświadczenie w realizacji oraz zarządzaniu operacjami typu „Red Team” oraz działaniami obejmującymi emulację działań przeciwnika, zakładane scenariusze włamań, post-exploitation, inżynierię społeczną.