Dariusz Fabiszewski strategicznym doradcą zarządu Seqred

Z przyjemnością informujemy, że od 4 listopada Dariusz Fabiszewski obejmie funkcję strategicznego doradcy Zarządu SEQRED S.A., firmy specjalizującej się w audytach bezpieczeństwa cybernetycznego. Będzie odpowiedzialny za strategiczne wsparcie rozwoju biznesu i ekspansji na nowe rynki.

Dariusz Fabiszewski ma 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu wiodącymi globalnymi firmami technologicznymi. Przez ostatnie 6 lat kierował polskim oddziałem Cisco Systems. W latach 2003-2009 piastował funkcję dyrektora generalnego IBM Polska, w latach 1999-2003 dyrektora zarządzającego Fujitsu w Europie Wschodniej, a wcześniej przez 3 lata kierował polskim oddziałem firmy Siemens.

„Bardzo cenne jest dla nas jego kompleksowe spojrzenie na usługi i produkty SEQRED, połączone z ogromnym doświadczeniem w przywództwie i wiedzą branżową. Jesteśmy przekonani, że Dariusz, dzięki swojemu doświadczeniu w tworzeniu wartości biznesu w oparciu o nowoczesne technologie wesprze nas w realizacji naszej misji w zakresie zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury oraz zasobów krytycznych naszych Klientów.” – mówi Józef Sulwiński, prezes i założyciel SEQRED S.A.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *