Chcesz dowiedzieć się więcej o nagradzanym oprogramowaniu Honeywell lub usługach z zakresu cyberbezpieczeństwa przemysłowego?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nagradzanym oprogramowaniu Honeywell lub usługach z zakresu cyberbezpieczeństwa przemysłowego?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!    captcha

    * pola wymagane

    Administratorem Danych Osobowych jest SEQRED Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 52, 02-432 Warszawa. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ustawą o ochronie danych osobowych, w celu zareagowania na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego wiadomości. Przesłane dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do obsługi korespondencji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże każdorazowo niezbędne w celu zareagowania na przesłaną wiadomość.

    Więcej

    Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności o przysługujących prawach (w tym dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych lub wycofania zgody), znajdują się w Polityce Prywatności.