InfraSEC

Partner Merytoryczny InfraSEC Forum 2019

Spotkajmy się na konferencji InfraSEC Forum 2019 – największej na polskim rynku konferencji poświęconej praktycznym aspektom bezpieczeństwa systemów SCADA, rozwiązań klasy ICS oraz infrastruktury OT. Tematem przewodnim konferencji, która odbędzie się 20 i 21 lutego 2019 roku, jest “Cyberbezpieczeństwo twardej infrastruktury”.

Nasi eksperci poprowadzą następujące wykłady/ warsztaty:

Józef Sulwiński

UCHRONIĆ SIĘ PRZED ATAKIEM
Józef Sulwiński – Prezes Zarządu SEQRED

Podczas prezentacji omówione zostaną zagadnienia związane z planowaniem reagowania na incydenty w kontekście APT oraz wykorzystania podatności typu „zero day”. Czy można się odpowiednio przygotować na tego typu zdarzenia? W ramach odpowiedzi na to pytanie przedstawiona zostanie analiza przykładów rzeczywistych ataków na firmy oraz wskazane zostaną możliwości wykorzystania Red Team’u w celu przygotowania adekwatnych środków organizacyjnych i technicznych służących zabezpieczeniu organizacji.

Krzysztof Swaczyński

ANATOMIA ATAKU – ZROZUMIENIE SPOSOBÓW PLANOWANIA I REALIZACJI ATAKU CYBERNETYCZNEGO JAKO KLUCZOWY SKŁADNIK EFEKTYWNOŚCI DZIAŁANIA SOC
Krzysztof Swaczyński, Wiceprezes Zarządu SEQRED

Celem warsztatów będzie zademonstrowanie uczestnikom sposobu planowania i realizacji ataku cybernetycznego. Rozumienie jak działają cyberprzestępcy daje zarządzającym oraz pracownikom SOC możliwość odpowiedniego przygotowania się do monitorowania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa. Sesja zostanie przeprowadzona w konwencji gry turowej będącej rywalizacją dwóch zespołów: drużyny atakującej – Red Team oraz drużyny broniącej – Blue Team.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Józefem Sulwińskim z ubiegłorocznej konferencji InfraSEC Forum na temat konwergencji IT i OT w branży utilities.

Więcej informacji o InfraSEC Forum 2019